Akılalmaz medyum cinneti

ABD’li medyum Danielle Johnson pazartesi günü yaşanan güneş tutulmasından birkaç saat önce cinnet geçirerek eşini bıçakladı. Bununla kalmayan medyum iki kız çocuğunu da otobanda giderken araçtan attı. Sosyal medyada Ayoka rumuzuyla (İlahi Şifacı) olarak tanınan Johnson’un cansız bedeni aracında bulundu.

Akılalmaz medyum cinneti
Editör: admin
11 Nisan 2024 - 21:01

Pazartesi günü yaşanan güneş tutulması, Amerika Birleşik Devletleri’nde bir aile dramına neden oldu.

Los Angeles Times’in aktardığı habere göre, sosyal medya platformlarında Ayoka rumuzuyla ünlenen ve kendisini "Aura temizlikçisi, İlahi Şifacı" olarak tanıtan Daniella Johnson, güneş tutulmasından bir kaç saat önce evinde eşini bıçakladı. 29 yaşındaki eski bir asker olan eşini kalbinden bıçaklamak suretiyle öldüren medyum kadın, çocuklarını aracına bindirerek evden uzaklaştı.

AĞACA ÇARPARAK ÖLDÜ

Los Angeles’teki eve gelen polis ekiplerinin ünlü medyumun eşinin cansız bedenini bulduğu ifade edildi.

Otoban üzerinde sinir krizi geçiren ünlü medyum 8 aylık ve 9 yaşında olan iki kızını hızla giden araçtan yol üzerine fırlattı. Bir süre yoluna devam eden Johnson, otobandan ayrıldıktan sonra saatte 160 kilometre hızla seyir halindeyken bir ağaca çarptı. 

SEKİZ AYLIK VE 9 YAŞINDAKİ KIZLARINI ARABADAN ATTI

Olay yerine gelen polis ekipleri hurdaya dönmüş araçta Daniella Johnson’un cansız bedenine ulaştı. Bu arada otobana fırlatılan 8 aylık bebek yaşamını yitirirken, 9 yaşındaki kız çocuğu kaldırıldığı hastanenin yoğun bakım servisinde tedavi altına alındı.

SON PAYLAŞIMI TÜYLER ÜRPERTTİ

Öte yandan ünlü medyumun, geçtiğimiz hafta sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımda ruhsal savaşın doruk noktası olarak nitelediği güneş tutulması nedeniyle, herkesin bir taraf seçmesi gerektiğini belirtiği öğrenildi. Johnson "Kıyamet burada" başlığıyla yaptığı diğer bir paylaşımda da herkesi tarafını seçmeye davet ettiği kaydedildi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum