Meclise İYİ Partili'ler damga vurdu

Gebze Belediyesi mart ayı olağan meclis toplantısında İyi Partili meclis üyelerinin vermiş oldukları soru önergeleri ile meclis gündemi belirledi

Meclise İYİ Partili'ler damga vurdu
04 Mart 2021 - 17:34

Gebze Belediyesi mart ayı olağan meclis toplantısı önceki gün gerçekleştirildi. Meclis toplantısında İyi Partili Meclis Üyeleri Kayhan Özler ve Birol Elüstü vermiş oldukları önergelerle meclisin gündemini belirledi. İyi Partili meclis üyelerinin mecliste vermiş oldukları önergelerin öncesinde İyi Parti Gebze İlçe Başkanı Av. Burak Uluköylü ve İyi Partili Meclis Üyeleri Kayhan Özler ve Birol Elüstü ile birlikte Gebze’de bulunan esnaf odalarını ziyaret etti.

İyi Partililer pandemi tedbirleri kapsamında aylardır kapalı olan başta kahveciler, pazarcılar ve berberler odasını ziyaret ederek bu süreçte yaşadıkları sorunları teker teker not aldı. İyi Parti Gebze İlçe Başkanı Av. Burak Uluköylü ve İyi Partili Meclis Üyeleri Kayhan Özler ve Birol Elüstü ile birlikte yaptıkları bu ziyaretlerde bizzat oda başkanlarından yaşanan sorunlarla ilgili olarak aldıkları notları bir gün öncesinde ilçe binasında yaptıkları grup toplantısında da daha detaylı görüştüler. Esnafların yaşadıkları sorunlarla ilgili olarak ve bu sorunların çözüm önerilerini uzun uzun görüşen İyi Parti Gebze İlçe Başkanı Av. Burak Uluköylü ve İyi Partili Meclis Üyeleri Kayhan Özler ve Birol Elüstü sonunda ortaklaşa bir görüş birliğine vardı.

Meclis toplantısı günü de İyi Partili meclis üyeleri esnafın yaşadıkları sorunlarla ilgili olarak Gebze Belediyesi’nin yapması gerekenlerle ilgili olarak önergeler verdi. Bu önergelere karşın Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyüköz bir şey yapamayacaklarını da açıklasa da İyi Partililer bu mecliste göstermiş oldukları performansla meclisin gündemi belirledi. İyi Partililer İyi Parti Gebze İlçe Başkanı Av. Burak Uluköylü ve İyi Partili Meclis Üyeleri Kayhan Özler ve Birol Elüstü arasındaki bu uyumlu çalışmanın ileriki süreçte de devam etmesi yönünde görüş belirtti.

YORUMLAR

  • 0 Yorum