ŞİMDİ SIRA İBB 'DE !!BAKIRKÖY BELEDİYE MECLİSİ GÖREVİNİ YAPTI

Bakırköy Belediyesi'nin, dört mahallede 1 kat artışlı yapması yönündeki teklifi, oy birliği ile İBB’ye gönderdi. Bakırköy Belediye Meclisi’nin mart ayı son oturumunda Yeşilyurt, Yeşilköy, Basınköy ve Şenliköy mahallelerindeki dönüşümü hızlandırmak ve riskli binaların yapımının önünü açmak amacıyla, İmar ve Bayındırlık Komisyonu ile Kentsel Dönüşüm Komisyonu’nun ortak raporu AKP, MHP ve CHP’li üyelerin oy birliği ile İBB’ye gönderildi. Artık sıra İstanbul Büyükşehir Belediye Meclisinde !

ŞİMDİ SIRA İBB 'DE !!BAKIRKÖY BELEDİYE MECLİSİ GÖREVİNİ YAPTI
06 Mart 2021 - 17:59 - Güncelleme: 06 Mart 2021 - 18:46
Bakırköy Belediyesi Meclis Toplantıları devam ediyor - Türkiye Sosyal Demokrat


Bakırköy Belediye Meclisi Kentsel Dönüşüm Tartışmalarıyla Gerildi!

Bakırköy Belediye Meclisi’nin mart ayı son oturumunda Yeşilyurt, Yeşilköy, Basınköy ve Şenliköy mahallelerindeki dönüşümü hızlandırmak ve riskli binaların yapımının önünü açmak amacıyla, İmar ve Bayındırlık Komisyonu ile Kentsel Dönüşüm Komisyonu’nun ortak raporu AKP, MHP ve CHP’li üyelerin oy birliği ile İBB’ye gönderildi.

BAŞKAN DR. KERİMOĞLU VE TÜM BELEDİYE MECLİS ÜYELERİ BAKIRKÖY HALKININ MENFAATİ İÇİN BERABERCE PARTİ GÖZETMEKSİZİN HAREKET ETMESİ HERKESİ SEVİNDİRDİ::

Farklı partilerden meclis üyelerininde teşekkür ettiği Bakırköy Belediye Başkanı Dr. Bülent Kerimoğlu çalışmalara hiç bir parti  gözetmeksizin ,Kentsel Dönüşüm için ,Bakırköy halkının menfaatleri için destek vermesi  meclis toplantısına katılan Bakırköylüler tarafından da takdirle karşılandı.
YORUMLAR

  • 0 Yorum