Sosyete sitesi karıştı: Serdar Bilgili'nin yeğeni Şebnem Ercantürk'e kiracıları 7 aydır ödeme yapmamış

İş insanı Serdar Bilgili'nin yeğeni Şebnem Ercantürk'ün başı kiracısıyla dertte. Bemtat Gıda'nın kurucusu iş insanı Serdar Özdoyuran ve eşi Petek Özdoyuran çiftine kiraya veren Şebnem Ercantürk kiracılarından 7 aydır kirasını alamıyor.

Sosyete sitesi karıştı: Serdar Bilgili'nin yeğeni Şebnem Ercantürk'e kiracıları 7 aydır ödeme yapmamış
Editör: admin
08 Temmuz 2024 - 15:28

Sosyetenin tanınmış isimlerinden Şebnem Ercantürk'ün başı kiracısıyla dertte.

Seneler önce Riva Konakları'ndan aldığı 5+1, 500 metrekare villasını Bemtat Gıda'nın kurucusu iş insanı Serdar Özdoyuran ve eşi Petek Özdoyuran çiftine kiraya veren Şebnem Ercantürk kiracılarından 7 aydır kirasını alamıyormuş.

AİLEYE ULAŞAMIYOR

Serdar- Petek Özdoyuran çiftinin ikinci sene itibarı ile hiçbir kira ödemediği gibi, oturdukları sitenin aidatlarını da zamanında ödememişler. 2023 Aralık ayından itibaren kira ödemeyen aileye icra takibi başlatan ve konuyu mahkemeye taşıyan Şebnem Ercantürk, aileye hiçbir şekilde ulaşamıyormuş.

SİTEYE YERLEŞEN BOŞANIYOR

İş insanı Serdar Bilgili'nin yeğeni olan Şebnem Ercantürk'ün yakınlarına bu durum ile ilgili dert yanıyormuş. Bu arada evin olduğu sitede daha önce oyuncu İbrahim Çelikol ile boşandığı eşi Mihre Mutlu otururken bir dönem de Mehmet Dinçerler ile Hadise kısa bir süre oturmuş ve daha sonra boşanmışlardı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum